JUNIOŘI T.K.S. – Zpravodaj z víkendu 30. 3. 2024

V sobotu
30. 3. 2024 odehrála juniorka předposlední ligové zápasy v rámci 2. ligy juniorů. Vše okomentoval trenér Ondra Brunclík:
,,Předposlední turnaj juniorů byl zároveň turnajem domácím, a to na semilské půdě. Většinu týmu tvořili hráči dorostu, kteří od příští sezóny budou nastupovat právě v této kategorii.
V prvním utkání naši borci nastoupili proti favorizovanému Mostu. Soupeř byl šťastnější v proměňování nabídnutých šancí a primárně díky naší střelecké impotenci utkání skončilo 3:1 ve prospěch mosteckého týmu.

Ve druhém zápase už to však byla jiná písnička. Soupeř z Jirkova dorazil ve značné početní nevýhodě a ačkoli to po poměrně vlažných dvou třetinách z naší strany vypadalo všelijak, kluci v rozhodující poslední třetině zabrali a zajistili si tak vítězství 9:5.
Děkujeme všem rodičům a fanouškům, kteří nás přišli podpořit.