Zápasy

rozpis domácích utkání všech kategorií 19/20
„A“ TÝM

Rozpis utkání – muži A

STARÁ GARDA

Rozpis utkání – muži B

STARŠÍ ŽÁCI

Rozpis utkání – starší žáci

Orientační rozpis – starší žáci

hrací víkend pořadatelé košů (STARŠÍ ŽÁCI)
26. 10.- 27. 10. FBC Česká Lípa FBC Liberec
B
ASK Lovosice SCC Semily Florbal Jirkov TJ Turnov
9. 11. –  10. 11. FBC DDM Děčín Florbal Chomutov FBC Vipers Most Florbal Jablonec Florbal Teplice FBC Panthers Liberec
23. 11. – 24. 11. FBC Liberec Mocní Tuleni Podbořany FBC Jazzmani Žatec FBC Šluknovsko Česká Lípa TJ Lokomotiva Louny FBC Lomnice
7. 12. TJ SOKOL KOBEROVY
25. 1 – 26. 1. FBC Liberec SK Bivoj Litvínov FBC Kati Kadaň FBC Česká Lípa Florbal Chomutov TJ Turnov
8. 2 –
9. 2.
Florbal Ústí Mocní Tuleni Podbořany FBC Jazzmani Žatec SCC Semily TJ Lokomotiva Louny FBC Panthers Liberec
22. 2 – 23. 2. DDM Dynamo Teplice Florbal Chomutov ASK Lovosice FBC Šluknovsko Česká Lípa Florbal Teplice FBC Lomnice
14. 3. TJ SOKOL KOBEROVY
28. 3 – 29. 3. Florbal Ústí SK Bivoj Litvínov FBC Jazzmani Žatec FBC Česká Lípa Florbal Jirkov TJ Turnov
11. 4 – 12. 4. FBC Liberec Florbal Chomutov FBC Kati Kadaň SCC Semily Florbal Chomutov FBC Panthers Liberec

Aktuální rozpis, včetně soupeřů a hracích časů naleznete vždy pod odkazem.
Pořadatel má právo na změny oproti orientačnímu rozpisu.

Utkání ve kterých uvedeni jako pořadatelé se budou konat v SC Železný Brod.

MLADŠÍ ŽÁCI

Rozpis utkání – mladší žáci

Orientační rozpis – mladší žáci

hrací víkend pořadatelé košů (MLADŠÍ ŽÁCI)
12. 10 – 13. 10. FBC Liberec ASK Lovosice DDM Dynamo Teplice TJ Lokomotiva Louny Florbal Jirkov FBC Šluknovsko Česká Lípa
2. 11 – 3. 11. FBC Panthers Liberec ASK Lovosice FBC Panthers Liberec Mocní Tuleni Podbořany Florbal Teplice SCC Semily
16. 11 – 17. 11. DDM Děčín Florbal Jablonec Florbal Chomutov Florbal Ústí FBC Jazzmani Žatec FBC Česká Lípa
1. 12. TJ SOKOL KOBEROVY
11. 1 – 12. 1. FBC Liberec ASK Lovosice Florbal Chomutov Mocní Tuleni Podbořany Florbal Teplice FBC Šluknovsko Česká Lípa
2. 2. TJ SOKOL KOBEROVY
15. 2 – 16. 2. DDM Děčín SK Bivoj Litvínov FBC Liberec FBC Vipers Most Florbal Teplice FBC Šluknovsko Česká Lípa
7. 3 –
8. 3.
FBC Česká Lípa ASK Lovosice DDM Dynamo Teplice TJ Lokomotiva Louny Florbal Jirkov SCC Semily
21. 3 – 22. 3. FBC Liberec ASK Lovosice FBC Panthers Liberec Florbal Ústí FBC Kati Kadaň FBC Česká Lípa
4. 4. TJ SOKOL KOBEROVY

Aktuální rozpis, včetně soupeřů a hracích časů naleznete vždy pod odkazem.
Pořadatel má právo na změny oproti orientačnímu rozpisu.

Utkání, kde jsme uvedeni jako pořadatelé se budou konat v SC Železný Brod.

ELÉVOVÉ

Rozpis utkání – Sršni
Rozpis utkání – Vosy

PŘÍPRAVKA

Rozpis utkání – Kobry
Rozpis utkání – Klokani