Elévové, mladší a starší žáci: Informace k listopadu 2019

V současné chvíli se

už celá sezóna rozjela na plné obrátky a trenérský tým se neustále snaží poskytovat  nejen hráčům co největší komfort a zde je pro vás tedy program listopadu 2019:

ELÉVOVÉ:
1) Posilovací a kompenzační cvičení s Petrou s
e uskuteční 21. 11. 2019 od 17:30 na ZŠ Pelechovská. S sebou podložku na cvičení, pití, sportovní oblečení a také florbalovou hůl.
2) Brankářský trénink s Ondrou Brunclíkem pro čtyři brankáře se bude konat dne 28. 11. 2019 od 17:30 v železnobrodské hale.

MLADŠÍ a STARŠÍ žáci:
1) Dobrovolný páteční trénink se bude konat v Turnově dne 22. 11. 2019. Sraz 22. 11. 2019 na vlakovém nádraží v 15:45 s tím, že v 15:55 trenéři kupují jízdenky do Turnova. Poté následuje od 17:30 jumping v turnovské hale. Po skončení jumpingu cca v 18:30 je konec akce a odchází se na vlak. Vlak jede okolo 19:40. Po 20. hodině by měl být zpáteční příjezd do Železného Brodu. Vlakem je však možno pokračovat až do Tanvaldu (pro kluky z Hamrů a okolí).
S sebou: pevnou sportovní obuv, sportovní oblečení, ručník, hodně pití a peníze (cvičení + vlak = cca 100,- Kč).
2) Posilovací a kompenzační cvičení se uskuteční
28. 11. 2019 od 17:30 v železnobrodské hale. S sebou podložku na cvičení, pití, sportovní oblečení a také florbalovou hůl.
3) Brankářský trénink 
s Ondrou Brunclíkem pro čtyři brankáře se bude konat dne 28. 11. 2019 od 17:30 v železnobrodské hale.

Možnost vyzkoušet si brankářský trénink má každý z hráčů od kategorie elévů až po starší žáky. Tyto tréninky se budou konat po celou sezónu každých čtrnáct dní a vždy dvě místa budou právě pro hráče, kteří si chtějí trénink vyzkoušet. Stačí vše nahlásit dopředu Tomášovi Fabiánovi a on už vše potřebné zařídí. Stálí brankáři koberovského týmu jsou nyní za mladší žáky Martin Ševčík a za starší žáky Natálie Drobná. Oba budou mít při těchto trénincích přednost.

Pro dobrovolný trénink 22. 11. 2019 pište přihlášky do komentáře k tomuto příspěvku. Také napište, zda se hráč na místo konání dostane po vlastní ose či zda vše absolvuje s týmem. Kdo z hráčů, případně rodičů je ve skupině ,,páteční trénink“ v aplikaci messenger stačí když vše vyplní do ankety.

Děkujeme a těšme se co nám listopad 2019 nového přinese. 😉💛🖤😉

9 odpovědí na “Elévové, mladší a starší žáci: Informace k listopadu 2019”

 1. Tak tímto uzavírám přihlášky na první akci ,,páteční trénink“. Počítáme tedy s těmito hráči:
  Pachomov, Kočí, Hlavnička, Hloušek, Pala, Mareš, Jetel, Osmíková, Brožek, Fiala, Sochor, Pala, Ševčík, S. Skrbek, M. Skrbek, Vaněk, Vodháněl a Drobná. Všichni kromě Drobné pojedou s týmem z Brodu a zpět se vrátí všichni i s Drobnou.
  Trenéři akce: Pala, Hlava
  Předem děkuji za informace k případným změnám.

 2. Ahoj Tome, ohledně pátečních tréninků jsem zapomněl napsat. Honza se jich nezúčastní. Děkuji moc za příležitost, ale máme už takhle nabitý program.

 3. Ahojky Tome
  Myslím si že se Lukajda už na páteční trénink přihlásil ve skupině na Messengeru.
  Pro jistotu však ještě jeho účast potvrzuji.
  Cestu bude absolvovat vlakem s týmem.
  Pěkný den.
  J.F.

 4. Ahoj, pátečního tréninku se zúčastní Sebastian a vyzkouší i Matouš. Kluci přijdou na vlak. Dík Lenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *