Elévové: Informace k domácímu turnaji 29.2.2020

Další turnaj elévů se uskuteční v domácím prostředí železnobrodské haly v sobotu 29. 2. 2020. Sraz v hale v šatně u hřiště v 08:00 hodin. Přijďte včas ať stihneme vše připravit a spolu tak uspořádat opět kvalitní turnaj. V případě potřeby volejte Tomášovi Fabiánovi na telefonní číslo +420 721150160.

Nominace: 
VOSY (trenér T. Fabián) – Tad. Fabián, T. Fabián, F. Lukač, A. Zavřel, D. Klacková, Š. Petrák, J. Ducháček, R. Soukup, S. Rejmont, J. Maryška

SRŠNI (trenérka K. Šikolová) – M. Ducháček, D. Fabián, F. Maryška, J. Mikez, J. Tomešek, V. Holík, K. Osmíková, J. Vodháněl

Omluvenky: M. Brjanyk, M. Skrbek, P. Flégr, Z. Flégrová, J.Sedlák, A. Vondál, A. Kuvik

Hráčské zápasové vybavení

Předpokládaný konec v 12:30. Po skončení turnaje se opět všichni zapojí do úklidu hřiště a jeho okolí. Také budeme rádi, když nám rodiče pomohou s úklidem a odnošením občerstvení. Předpokládaný odchod bude v cca 13:15.

ŽÁDÁM DŮSLEDNOST PO UKONČENÍ TURNAJE NA SPRCHOVÁNÍ HRÁČŮ i OD VÁS RODIČŮ! Děkuji.

Dotazy, přípomínky, omluvenky či jiné dotazy směrujte do komentářů k tomuto příspěvku. Nezapomeňte se ozvat Štěpánce Vodhánělové ohledně tradičního bufetu. Kdo se už ozval, moc děkujeme.

4 odpovědi na “Elévové: Informace k domácímu turnaji 29.2.2020”

  1. Ahoj. Honza má v sobotu zápas s fotbalem, jak jsme domlouvali, ten má přednost. Omlouvám se, že jsem to nenahlásil dříve.

  2. Bohužel jsme oba rodiče v So v práci,tak nemůžeme pomoct s úklidem,ani občerstvením,budeme se snažit zapojit příště😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *