Mládež: Informace k únoru 2020 a první zmínka o letním soustředění

První měsíc nového roku je za námi a už jsme toho s mládeží stihli opět mnoho natrénovat a také jsme zažili další super zážitky.
I pro měsíc únor jsme naplánovali mnoho zábavy a také vám všem tímto dávám poslední možnost objednat si cokoliv klubového. Tedy jak tréninkové sety, tak teplákovky, fans trika, ochranné brýle aj. Ceny a foto všech věcí naleznete v předešlých příspěvcích, případně se obraťte na T. Fabiána. Objednávky uzavřeme v pátek 7.2.2020 a pro tuto sezónu už nic objednávat nebudeme. Objednávky prosím směřujte na náš E-mail.

Dále bychom vás chtěli požádat o odpovědi na příspěvky od trenérů. Bohužel se nám teď stává, že vám poskytneme veškeré informace k turnaji a vy nejste schopní napsat větu, která zabere jednu minutu a to, zda se hrač zúčastní či nezúčastní turnaje, zápasu či jiné akce a zda se na turnaj dostane po vlastní ose či bude potřebovat nějaký odvoz a podobně. Věřte, že toho máme mnoho na práci v osobním životě a když vás pak musíme ještě obvolávat, zdržuje nás to a pokud mohu mluvit za sebe, tak mě to vždy velmi rozčiluje (slušně řečeno 😛) Doufám, že na tom zapracujete a ulehčíte nám do budoucna práci. Děkuji.

Jelikož se nám blíží konec sezóny, je třeba už také plánovat letní soustředění. Tentokrát chceme zapojit všechny kategorie a tedy přidáváme novinku, že soustředění se budou moci zúčastnit i hráči přípravky. Veškeré informace k soustředění pozvolna s trenérským týmem dolaďujeme a počítám, že do týdne naleznete vše důležité k 4. ročníku florbalového soustředění na našich webových stránkách.

 

Zde nabízíme únorový program:

ELÉVOVÉ:
1)
Posilovací a kompenzační cvičení s Petrou, které se mělo uskutečnit 30. 1. 2020 bude 6. 2. 2020 od 17.30 a další cvičení se uskuteční 20. 2. 2020 od 17.30 na ZŠ Pelechovská. S sebou podložku na cvičení, pití, sportovní oblečení a také florbalovou hůl.
2) Brankářský trénink s Ondrou Brunclíkem pro čtyři brankáře se bude konat dne 6.2. 2020 od 17:30 v železnobrodské hale. Nominace ze starších žáků: M. Pěnička, a z elévů: M. Skrbek. Pokud je o brankářský trénink zájem, piště do komentáře.


MLADŠÍ a STARŠÍ žáci:
1) První dobrovolný páteční trénink se bude konat v Turnově dne 14. 2. 2020 v odpoledních hodinách. Uzavírka přihlášek bude 12.2. Informace k této akci včas poskytneme zde na stránkách. Bude se jednat o jumping.
2) Brankářský trénink s Ondrou Brunclíkem pro čtyři brankáře se bude konat dne 6. 2. 2020 od 17:30 v železnobrodské hale. Nominace z mladších či starších žáků: N. Drobná, M. Ševčík.
3) Další akcí, která je plánována pro mladší a starší žáky je přátelský zápas ve sportovní hale na Smržovce od 16.30 do 18.00. Přesný den a další informace poskytneme. Nyní záleží na ZŠ Smržovka, zda bude akceptovat námi navrhnutý
termín 13. 2. 2020. Co víme určitě, tak je čas zápasu, od 16.30 do 18.00 a také víme, že to bude čtvrtek.

Pro přihlášky či dotazy používejte komentáře.  Kdo z hráčů, případně rodičů je ve skupině ,,páteční trénink“ v aplikaci messenger stačí když vše vyplní do ankety.

 

Děkujeme  😉💛🖤😉

8 odpovědí na “Mládež: Informace k únoru 2020 a první zmínka o letním soustředění”

 1. Krásné poledne,
  zde je seznam přihlášených na jumping v Turnově, který se koná 14. 2. 2020:
  Hanzl Ondřej
  Vodháněl Jan + Štěpánka
  Osmíková Kateřina
  Pala Zdeněk + Vojtěch
  Drobná Natali (připojí se v Turnově)
  Hlavnička Matěj
  Brožek Šimon
  Hloušek Jan
  Sochor Jan
  Mlejnek Adam
  Fiala Lukáš
  Fabián Tomáš + Tomáš +David
  Pokud má ještě někdo zájem a chtěl by se k nám přidat, máme posledních pět volných míst. Budete-li mít zájem, dejte mi vědět a nějak se domluvíme 🙂 Informace o dopravě a srazu máte již v předchozím komentáři. Jestli někdo z vás ví, že se připojí až v Turnově, prosím také předem o informaci. Jakékoli jiné potíže nebo překážky směřujte do komentářů, případně mě na tel. 703 483 460. 🙂

 2. Potvrzuji, že ve čtvrtek se Mikuláš Vaněk zúčastní a bereme Kubu Mareše.
  Vaňková Jana

 3. Dobrý den všem. Jumping, který se uskuteční 14.2. začíná v 17:00. Sraz na vlakovém nádraží v Železném Brodě je nejpozději v 15:55. Na vlakové nádraží v Železném Brodě se vrátíme lehce po půl osmé. Jakékoli dotazy směřujte pod článek případně do skupiny ,,páteční trénink“ v aplikaci messenger.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *