Mladší žáci: Informace k zápasu do Lovosic

Další utkání mladších žáků se uskuteční

V sobotu 11.1.2020 zajíždíme až do Lovosic v hale SH Chemik Lovosice sraz v Železném brodě u haly 6:55. V případě potřeby volejte Lukáši Hlavovi na telefonní čísle +420773967006

Adresa haly: U stadionu 1022/2, Lovosice

HRÁČSKÉ ZÁPASOVÉ VYBAVENÍ

První utkaní koberovští odehrají v 9:45 proti týmu FBC Panthers Liberec. Dále se utkají s týmy FBC Jazzmeni Žatec, ASK Lovosice. Předpokládaný konec 13:00 návrat do Železného Brodu mezi 15:00 – 16:00.

Prosím všechny o vyjádření kdo pojede a nemůže z dětí hrát. Dále ještě chci aby jste mi dali vědět kdo může vzít auto aby někdo nejel sám.

Děkuji L.H.

23 odpovědí na “Mladší žáci: Informace k zápasu do Lovosic”

 1. Tady zasílám informace k sobotnímu výjezdu. Sraz v Železném Brodě 6:50 až 6:55 prosím dorazit včas, v 7:00 přijede mikrobus. Nastoupíme a pojedeme směr Lovosice. V Mikrobuse budu vybírat 200 Kč, pokud bude možno dejte hráčům přesně. S sebou ať hráči mají svačinu a normální pití + pití na zápas, dále aby měli nějaký peníze navíc, na zpáteční cestě se zastavíme na jídlo. Sebou dále klasika věci na florbal a kartičku zdravotní pojišťovny. Návrat očekávám mezi 15.-16. hodinou. Jak se budeme blížit budu vás informovat SMS a i při příjezdu do Lovosic vás budu informovat, aby jste věděli že jsme dorazili v pořádku. Pokud budete ještě něco chtít vědět, zavolejte mi nebo napište SMS nebo napište komentář k příspěvku. vše vám odpovím. Děkuji Hlava

 2. Ahoj, nevím zda Honza v sobotu pojede, dnes ani nešel na trénink, je mu zle. Ještě se ozvu.

 3. Ahoj, můj názor je takový:,,Jestliže trávím den s mým dítětem, tak bych to neoznačoval jako ztracený den! Protože kdybych to měl takto brát, tak už mládež v Koberovech neexistuje! Myslím, že domluvit se, tak aby vzal někdo cca 4 auta na tento turnaj a někdo na jiný 4 auta není v žádném týmu problém. Počítejte, že se může jezdit i do Chomutova a nic s tím neuděláme. A řešit to tak, že dítě teda nechám doma, tak to já rozhodně k tomuto zastávám názor určitě si dokážete představit jaký! Děkuji. Domluvte se na schůzce a nadhoďte zde termín. Žádám na té schůzce alespoň 75% účasti aby to mělo cenu a na něčem bychom se domluvili. Děkuji a přeji pěkný den. Jinak ještě v případě, že by se k tomu každý stavil tak, že prostě dítě nepojede – na turnaj nikdo nepřijede a poté náš oddíl dostane nemalou pokutu. Myslím, že min. sankce je 5.000,- Kč.

  1. Ahoj.
   Jakýkoli termín schůzky akceptuji.
   Můj názor je ten, že když jako šéftrenér oddílu nadhodíš termín ty Tomáši tak to bude nejlepší. Věřím že alespoň těch 75% rodičů si to dokáže zařídit.
   Pěkný den.
   J.F.

  2. Ahoj Tome, protože mám pocit, že to je reakce na můj příspěvek 😉 nedá mi to a musím reagovat ještě jednou, protože si myslím, že jsme se špatně pochopili ( což je v komunikaci přes net celkem časté)
   Ty víš, že pro mě/nás není ZTRACENÝ žádný čas, který s vámi/týmem trávíme v hale nebo při jiných aktivitách, i těch “ nepovinných a dobrovolných“ Proto jsem použila uvozovky
   ….. ( „ztraceným časem“ byl myšlen dlouhý čas přesunu tam i zpet – proto i ta úvaha o tom, že když už tam budeme, uděláme si z toho rodinný výlet – ale v tu chvíli nemůžeme vzít nikoho dalšího….)
   Myslím, že mimo případy, kdy byl Ríša nemocný nebo jsme byli na dovolené se nestalo, že by na nějaký zápas nejel. Takhle jsme to nikdy neřešili…… Ať už jsme ho vezli my ( většinou spolu s dalšími spoluhráči) naším autem ( česká Lípa letos, loni Děčín, dál se zatím snad nejelo…..a téměř všechny bližší) nebo jsme se domluvili s někým na odvozu. ( V případě, zde jsme neměli auto, nebo nemohli z důvodu služeb) Většinou i ten “ hrací čas „strávíme spolu s týmem v hale, jakožto fanoušci…..
   Takže pokud by se tentokrát nezjednal mikrobus, asi „by nám nic nezbylo“ ( neber to jako projev nezájmu 😁) a opět bychom jeli. Protože se neozval nikdo, kdo by Ríšu vzal, „museli“ bychom jet, protože zastavam názor, že když uz “ se na to jednou dal, musí chodit“ ( opět nebrat doslova, klávesnice neovládá nonverbální komunikaci )
   Nikdy jsme to neřešili tak, že by „prostě nejel“
   I teď mi tenhle příspěvek vyznívá “ útočně“, když to po sobě čtu, ale není tak myšlen 😁 Ber to tak, že se mě tvá reakce „osobně dotkla“ 😉 a bylo mi to nepříjemné, tak jsem reagovala.
   Jinak teda za zjednání mikrobusu děkuji a až dáš termín schůzky, určitě někdo z nás přijde ( jako se snažíme já nebo F přijít vždy….) Myslím, že termín bys měl určit ty, jinak se k němu asi nedopracujeme, protože vždycky bude někdo, komu se to nebude hodit ( to není vždy nezájem, opravdu to někdy nejde 😁 ❤️) A osobním rozhovorem „nezabiju tolik času“ jako jsem strávila psaním tohoto „omluvného vysvětlení“

   1. Super 😁 Termín vám nadhodim. Nejdříve se však musím dohodnout s vedením, jaké jsou naše možnosti apod. Dikas a hezky vikend 😊

 4. Ahoj, je tu někdo, kdo by případně vzal s sebou Ríšu? Na příspěvků na benzín se domluvíme. Děkuji P.

 5. Souhlasím, schůzka by byla podnětná… Mikrobus by asi byl řešení. My už tady druhý den dumáme, jestli jet a pojmout to jako rodinný výlet a odpoledne se někam v okolí podívat ( to znamená ze nikoho nevezmeme) , ale i tak je to kus cesty a dost se projede, nemluvě o „ztraceném“ dnu. Nebo jestli sehnat někoho, kdo Ríšu vezme a přidat mu na benzín, což je taky problém, protože skoro nikdo „nechce jet“ anebo to úplně skrečovat a Ríšu nechat doma ( to zase nechce on 😁)

  1. Ahoj, já jen bych rad zareagoval na tento příspěvek. Bylo by fajn, aby si řidič každého auta rozpocital náklady na cestu a poté od každého hráče vybral příslušnou sumu. Jedna se o celkem 300 km na cestách a to něco stojí. Tak to dělame s chlapama my když hrajem 😉
   Druhá věc je, ze není problém domluvit mikrobus, ale počítejme, ze ta cesta vyjde pro cca 20 účastníků na cca 350,- Kč/osoba. Do budoucna se budem muset na nějaké schůzi sejít a toto poresit neboť verim, ze v 6. kosi dlouho nebudem. Nyní hrajeme čtvrtý kos (jen pro vaši informaci). Krasny večer 😁

   1. Souhlasím, schůzka by byla podnětná… Mikrobus by asi byl řešení. My už tady druhý den dumáme, jestli jet a pojmout to jako rodinný výlet a odpoledne se někam v okolí podívat ( to znamená ze nikoho nevezmeme) , ale i tak je to kus cesty a dost se projede, nemluvě o „ztraceném“ dnu. Nebo jestli sehnat někoho, kdo Ríšu vezme a přidat mu na benzín, což je taky problém, protože skoro nikdo „nechce jet“ anebo to úplně skrečovat a Ríšu nechat doma ( to zase nechce on 😁)

 6. Ahoj ještě jednou. Info pro Lukáše. Jedeme v sestavě dva rodičové, Honzík, Bohdan a Lukáš Fiala. Nejpozději v 9.15 budeme v hale v Lovosicích.

 7. Ahoj,
  protože do Lovosic je to kus cesty a nejsem zase tak zdatný řidič, poprosím můžete někdo vzít Martina? Případně i mně, ale Martin má samozřejmě přednost :-).
  Děkuji, Iva

 8. Ahojky všem.
  Z důvodu že mám tento týden pohotovost, poprosil bych jestli by někdo mohl vzít Lukáše.
  Děkuji J.F.

 9. Dobry den jak Max a Alex? Řeším jak případná doprava, je příspěvek na benzín? Děkuji .A.Vondál

 10. Ahoj,
  do Lovosic jedeme čtyři a bereme Bohdana Pachomova. Víc místa bohužel nemám. Vyrazíme rovnou od baráku, sejdeme se v Lovosicích. Sportu zdar!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *