Mládež: Informace k plánovaným akcím nejen v říjnu 2019

Rozjezdový měsíc září je za námi. Neustále

zpracováváme nové a nové přihlášky ve všech kategoriích. Nával hráčů máme především v kategorii přípravky a budeme muset na tuto příjemnou skutečnost reagovat přesunem hráčů v kategoriích, aby jsme hráčům dávali stále kvalitu a zábavu, na kterou jsou zvyklí. Jak jste si již všimli, tak přípravka je rozdělená na přípravku nováčků (vedení: Štěpánka) a již zkušenější hráče přípravky (vedení: Michal F. + Adélka). Už několikrát jsem zodpovídal rodičům otázku na dotaz ohledně postupu nováčka do přípravky. Odpovědí na toto je a bude: ,,Hráč, který se naučí základy držení těla a hole a naučí se základní všestrannostní i florbalové dovednosti, může postoupit do přípravky k Michalovi a Adélce. Ponechte tedy prosím toto rozhodnutí na nás trenérech, rychlým uspěcháním přesunu by jsme mohli docílit toho, že hráč nebude tréninky zvládat a tudíž už se nebude na své tréninky těšit. Tohoto opravdu nechceme docílit a pokud budete mít dotaz ohledně této věci, rád Vám odpovím či vše s Vámi pořeším. Děkuji.
Další informace se týkají elévů, mladších žáků a starších žáků:

1) Tak jako minulý rok chceme pokračovat v posilovacích a kompenzačních cvičeních s Petrou. První cvičení elévů se uskuteční 10. 10. 2019 od 17:30 na ZŠ Pelechovská. Cvičení pro mladší a starší žáky bude 17. 10. 2019 od 17:30 v železnobrodské hale. S sebou prosím kromě tréninkových věcí navíc ještě podložku na cvičení.


2) Do budoucna plánujeme
páteční tréninky mladších a starších žáků a také brankářské tréninky. Trénink mladších a starších žáků by se měl konat dvakrát do měsíce a brankářský trénink alespoň jednou do měsíce. Více konkrétních informací poskytneme na našich webových stránkách včas, nyní ještě zařizujeme potřebné záležitosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *