Elévové a mladší žáci: Březnový program 2019

Březen je měsíc, kdy nás čeká mnoho událostí:

1) 21. 3. elévy čeká přátelský zápas na půdě FBŠ Mladá Boleslav. Jedná se o novou městskou halu v ulici Zálužanská. Budova je vedle Penny Marketu (pohled od Baumaxu za Penny Market. Sraz v 17:00 hodin v hale. Počítám s těmito hráči: Fabián D., Fabián T., Brjanyk, Řičař, Ševčík, Osmíková, Vondál A., Pala, Hanzl, Ducháček M., Skrbek S., Doležal, Fiala, Knap, Vodháněl a M. Skrbek. Pokud má ještě někdo zájem o přihlášení, či jsem na někoho zapomněl, pište k tomuto příspěvku do komentáře.

2) 23. 3. odehrají elévci poslední kolo ligy elévů Českého florbalu. Toto turnajové kolo bude odehráno na domácí palubovce v Železném Brodě. Pozvané týmy od nás budou očekávat opět fantastický bufet. Budeme tedy očekávat nabídku vašich pokrmů či nabídku vaši pomoci. Pokud jste se tedy nenapsali do komentáře k příspěvku od Štěpánky, pište klidně i k tomuto příspěvku, případně do e-mailu.

3) !!ZMĚNA!! 28. 3. se trénink elévů i mladších žáků přesunuje na dobu od 16 hodin do 17.30 hodin z důvodu konání trenérského florbalového semináře. Během tréninku mládeže bude probíhat 2. hodina cvičení s fit trenérkou. Každý hráč bude s sebou mít podložku na cvičení, ručník a samozřejmě pití. Cvičení se týká elévů a mladších žáků.

4) 30.3. mladší žáci odcestují do Semil k předposledním kolu ligy mladších žáků Českého florbalu, informace k turnaji vám včas poskytneme.

V případě dotazů, vše směrujte na mě (elévové), případně na Lukáše Hlavu (mladší žáci).

Děkuji.

5 odpovědí na “Elévové a mladší žáci: Březnový program 2019”

  1. 1) Ahoj Honza Knap by do Boleslavi rád, ale musím pro něj sehnat odvoz. V pondělí na tréninku se s někým dohodneme.

    2) Do bufetu jsme pořídili zatím balení Pepsi na rozlévání. Mám shánět i kelímky? Až se domluvím s drahou polovičkou co upeče, písnu. Zřejmě něco slaného.

    1. Kelímků by mělo být dostatek. Pokud ale máte možnost nějaké sehnat, určitě budeme rádi! 🙂 případně je využijeme při dalších akcích

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *