Elévové: Občerstvení 23.3.2019

Vážené maminky a tatínkové. Protože se nám blíží poslední domácí turnaj, obracím se na vás s prosbou o pomoc v našem tradičním bufetu, jehož výtěžek poputuje do kasičky mládeže. Protože spolupráci už máme nacvičenou, poprosím vás o zapsání se do komentáře, s čím byste mohli přispět. Pokud přispět nechcete, přijmu i zápornou odpověď. V případě jakéhokoliv dotazu se na mě klidně obracejte.

10 odpovědí na “Elévové: Občerstvení 23.3.2019”

  1. Děkuji všem za reakce 🙂 jako vždy nechám na vás, co se budete chystat upéct. Spíš bych korigovala nákup jiných pochutin, jako je pití, protože to nám zbylo ještě z předchozích turnajů

  2. Když budu mít čas, tak bych upekla asi dětský dort (auto nebo něco podobného). Když tolik času nebude, tak upeču např. mandarinkový koláč. Zatím to vidím ale spíš na ten koláč :-).

  3. Určitě zase upeču něco sladkého. Třeba opět nějaké ovocné řezy, ty myslím šly na odbyt. Ale klidně udělám dle vašeho nápadu cokoliv jiného.

  4. Ahoj, upeču, nevím jestli slané jako minule nebo sladké, ale každopádně se mnou počítejte 🙂 I.

  5. Pečení vynechám, asi nebudu stíhat. Osmičky tedy přispějí nějakými sladkostmi jako jsou bonbóny, lízátka apod. A počítejte s pomocí:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *